Dış Cephe Ahşap Verniği

Alligator Dış Cephe Ahşap Verniği, alkid reçine esaslı yüksek su itici özellikte, UV ışınlarına karşı yüksek koruma sağlayan dış cephe verniğidir. İpek mat parlaklıktadır.

Alligator Dış Cephe Ahşap Verniği, dış cephelerde ahşabın korunması ve renklendirilmesi için uygulanır. Yüzeyde mantar, küf ve yosun gelişimine karşı dirençlidir. İnce film oluşturan, nefes alabilen, elastik, su direnci yüksek, hava koşullarına karşı dayanıklı, sararmaya karşı dirençli bir verniktir. Kolay uygulanabilme özelliğine sahiptir. Uygulama esnasında damlama ve sıçrama yapmaz. Tekrar üzeri boyanabilir.

AMBALAJ:15 LT, 2.5 LT

SARFİYAT: Ahşap cinsine ve emiciliğine bağlı olarak tek katta 1 Litre ile 8-12 m2 alana uygulama yapılabilir. Kullanılan ahşabın cinsine, yüzeyin durumuna, uygulanacak kat sayısına ve uygulama şekline bağlı olarak renk ve sarfiyat değişikliği olabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

DEPOLAMA: Açılmamış ambalajında, serin ve kuru yerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak saklanabilir.Ambalajın kapağını kullanımdan hemen sonra hava almayacak şekilde kapatınız.