Deco-Değişim Yapı Dekorasyon olarak her türlü yapı sorunlarınızda özgüvenimizle ve profesyonelliğimizle sizlere hizmet vermekten kıvanç duyarız. Şirketimiz sizlere sunulan kaliteli hizmet günden güne artmakta ve sınır tanımamaktadır.Müşterilerimizin beklentilerini kaliteli uygulamalarımız ve yaratıcılığımızla gerçeğe dönüştürmek için projeye uygun ürünleri kullanarak sektörümüzdeki en kaliteli hizmeti sunmak için varız.Dekorasyon faaliyet alanımızda en iyiler arasında olabilmek için hizmet kapasitemizi gün geçtikçe genişletiyor ve yeni çalışmalarla karşınıza çıkıyoruz.

Tüm uygulamalarımızda uygun techizat, kalitesi tescillenmiş dünya markası ürün ve profesyonel işcilik kullanıyoruz. Başladığımız her işe önce itina ve sanat katıyoruz, sonra ihtiyacımız olan tecrübe ve deneyimi mesleğimize verdiğimiz yıllardan ve memnun bıraktığımız müşterilerimizden alıyoruz.

Zafer DEĞİRMENCİ

DECO DEĞİŞİM

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ


Müşteri Memnuniyeti

Malzeme Kalitesi

İşçilik Kalitesi

Fiyat Uygunluğu

Thumbnail

Yüzlerce renk, yüzlerce desen...

Bir ressamın fırçasından dökülmüşçesine renklere ve desenlere bürünmüş yüzlerce çeşit duvar kağıdı, Deco Değişim’in kaliteli ve özenli işçiliğiyle yaptığı uygulamalarla yaşadığımız alanları bir tablonun içindeymişçesine estetik mekanlara çeviriyor...

Thumbnail

Yaşam alanlarınıza renk gelsin...

Yaşamımızın vazgeçilmezleridir renkler. İçimizi ısıtan, güldüren kimi zaman da hüzünlendiren. Tüm iç mekan, dış mekan boya çözümleriniz için, Alligator ve Filli Boya ürünleri ve Deco Değişim’in özenli işçiliğiyle yaşam alanlarınızı renklendiriyoruz.

Thumbnail

Ahşabın sıcaklığını yaşayın...

Yaşam alanlarınızda dekorasyon tarzınızı ön plana çıkaran, yarattığı sıcaklık duygusu ve doğallığıyla ahşap, zemin kaplamalarının en ideal ögesidir. Yüzyıllardır farklı formlarda zemin malzemesi olarak kullanılan ahşap, bugün Deco Değişim kalitesi ve özenli işçiliğiyle yaşam alanlarınıza kalite katmaya devam ediyor.

Thumbnail

Binalarınızın yüzünü güldürelim...

estetik değerinin katma değeridir dış cephe uygulamaları. Her binanın malzeme ve yaşına uygun, çevresiyle bütünleşen dış cephe çalışmaları için, Deco Değişim doğru malzeme ve özenli işçiliğiyle binalarınızın kalitesini artırmaya devam ediyor.

Thumbnail

Mekanlarda sonsuzluk duygusu...

biçimi için sınırsız uygulama olanakları olan tavan sistemleridir. Tavan sisteminiz ne olursa olsun son derece hızlı ve pratik biçimde uygulanabilen, ses ve ısı izolasyonlarına katkısı olan gergi tavanlar Deco Değişim tasarım çeşitliliği, kalitesi ve özenli işçiliğiyle yaşam alanlarınızda farkındalık yaratıyor.

Thumbnail

Binaların ısısını koruyalım...

Yaşadığımız binalardaki ısı kaybını en aza indirmek için yapılan dış cephe uygulama sistemleridir. Dış cephe mantolama uygulaması yapı fiziği açısından en uygun olan ısı yalıtım sistemidir. Mantolama mevsim şatlarına göre ısı kayıp ve kazançlarını engellemek için bina dış cephesinin yalıtım malzemeleri ile kaplanmasıdır. Deco Değişim uygulama kalitesi ve özenli işçiliğiyle ısı kaybına son diyor.

Çözüm Ortaklarımız


0242 228 66 76

İç ve dış mekan tüm dekoratif çözümleriniz için...